Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Microsoft na GamesComus s novou exkluzivitou

[anthraxCZ 08.08.13 18:01] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Během E3 oznámil Microsoft celou řadu exkluzivních her pro svoji připravovanou next-gen konzoli Xbox One, namátkou třeba Dead Rising 3, Crimson Dragon, Kinect Sports Rivals nebo Ryse: Son of Rome. Po E3 se zástupci Microsoftu nechali slyšet, že s oznamováním her neskončili, no a jedna nová bude podle posledních informací odhalena už na blížícím se GamesComu, na kterém bude mít Microsoft velkou tiskovou konferenci.

Zatím samozřejmě nevíme, o co se bude jednat. Možností je hned několik, od nového Fable, Crackdownu, až po novou značku. Za necelé dva týdny se tedy dozvíme, jaká další hra se chystá na Xbox One.

Převzato z: konzolista.cz

Rozbalování Xbox One balení na videu

[anthraxCZ 08.08.13 17:58] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Microsoft, konkrétne (otravný a kam vítr tam plášť, dodatek redakce) Major Nelson predstavuje základné balenie Xbox One, ktoré okrem konzoly, gamepadu a kinectu už má aj headset (což v původním balení konzole být přítomno nemělo, pozn. redakce). Ku konzole pridávajú aj 4K HDMI kábel.

Video z rozbalování balení naleznete uvnitř této novinky.

Zdroj: sector.sk

Spekulace: vzniká pokračování Forza Horizon

[anthraxCZ 05.08.13 09:43] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Studio Playground Games se zapsalo do srdcí fanoušků závodního žánru povedenou hrou Forza Horizon, která vyšla na konzoli Xbox 360 v minulém roce. Už delší dobu víme, že studio připravuje další závodní hru, kterou je pravděpodobně spekulovaná Forza Horizon 2. Alespoň na to poukazuje Yibo Liu, který v současnosti pracuje ve studiu Playground Games na zatím neoznámeném next-gen Forza projektu, jak prozradil na svém linkedin.com profilu.

Těžko čekat, že by hru oznámil Microsoft v brzké době, určitě se nyní bude soustředit hlavně na Forza Motorsport 5, ale příští rok na jaře bychom se mohli dozvědět první podrobnosti.

Převzato z: konzolista.cz

Jak bude fungovat systém reputace Xbox One

[anthraxCZ 05.08.13 09:41] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Microsoft tento týden odhalil několik novinek ohledně služby Xbox LIVE na next-gen konzoli Xbox One, která projde několika změnami k lepšímu, aby nabídla hráčům co možná nejlepší zážitek z jejího užívání. Velkým překopáním na Xbox One projde i systém reputace. Každý hráč na Xbox LIVE bude vždy ohodnocen ostatními, kteří ho budou moci zařadit do tří kategorií. Zelená kategorie bude znamenat, že je hráč dobrý a vyplatí se s ním hrát, je s ním prostě sranda, průměr bude znázorněn žlutou barvou, no a pak je tu červená, která bude znamenat, že takovému hráči je lepší se vyhnout, protože v multiplayeru dělá jen neplechu, a třeba jen ostatní uráží. Díky reputaci se tak budete moci problémovým hráčům zcela vyhnout, což se samozřejmě projeví na kvalitním zážitku z hraní.

Microsoft dodává, že pracuje i na tom, aby tento systém nemohl být zneužit a třeba jím poškozen hráč, který si udělá na internetu pár nepřátel. Systém bude třeba zjišťovat, jestli hráči, od kterých dostanete hodnocení, s vámi skutečně hráli, a samozřejmě tu bude ještě několik dalších pravidel, které si zřejmě nechá Microsoft pro sebe, aby nemohlo dojít právě k onomu zneužití. Rozhodně dobrá funkce pro hráče, kteří rádi hrají hry online.

Převzato z: konzolista.cz

Multiplayer CoD Ghosts se představí za dva týdny

[anthraxCZ 31.07.13 09:35] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Z akční hry Call of Duty: Ghosts jsme zatím viděli jen singleplayerovou část, která vypadá na novém enginu moc hezky, hlavně tedy zaujaly inteligentní rybky, které reagují na pohyb hlavního hrdiny. Call of Duty: Ghosts ovšem bude stavět především na multiplayeru, čehož si jsou vědomi i vývojáři. Nedávno oznámili, že odhalení dojde příští měsíc, takže jsme tak nějak počítali s tím, že se tak stane na GamesComu v Kolíně nad Rýnem.

Nakonec je ale všemu jinak, multiplayer Call of Duty: Ghosts bude odhalen na speciální akci v Los Angeles už 14. srpna, kterou samozřejmě bude možné sledovat živě na oficiální stránce. Pomalu se tedy na tento den, který se zapíše do videoherní historie, připravte. Duchové s námi!

Převzato z: konzolista.cz

MS vysvětluje co je a jak bude fungovat Smart Match

[anthraxCZ 30.07.13 21:12] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Microsoft dnes odhalil jednu z nejzajímavějších novinek své next-gen konzole Xbox One, kterou je přepracovaný matchmaking systém pojmenovaný jako Smart Match. Ten vás nyní bude v multiplayerových hrách párovat podle několika atributů, jako je jazyk, kterým hovoříte, nebo podle zkušeností, věku či způsobu, jakým hrajete.

Připojování do her tak bude nyní daleko příjemnější a rychlejší. Microsoft navíc představil i funkci Snap, která umožní během čekání na hru sledovat televizi, případně používat některou z nabízených aplikací. Zajímavě zní i možnost mít spuštěné vyhledávání u více her, přičemž když dohrajete jednu, budete se moci plynule přesunout do druhé, pokud samozřejmě bude nalezena volná hra. Zní to rozhodně zajímavě, uvidíme, jak bude tato novinka fungovat v praxi.

Převzato z: konzolista.cz

Headset v balení Xbox One? Stále možné

[anthraxCZ 30.07.13 18:32] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Konzole Xbox One na rozdíl od svého předchůdce Xbox 360 nebude obsahovat v základním balení headset. Alespoň takto ještě před několika dny mluvili zástupci Microsoftu, přičemž cena základního headsetu byla stanovena na 25 euro.

Nyní svitla naděje, že se ještě rozhodnutí ohledně headsetu změní, alespoň to naznačil na svém twitteru Albert Penello. „Slyšeli jsme zpětnou vazbu, podíváme se na to,“ napsal na twitteru na otázku ohledně headsetu. Uvidíme, jestli Microsoft udělá hráčům multiplayerových her radost třeba na GamesComu. Kinect je sice fajn, ale mnozí stále preferují raději headset.

Převzato z: konzolista.cz

Nové obrázky z Dead Rising 3 pro Xbox One

[anthraxCZ 27.07.13 14:12] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Jednou z nejsilnějších exkluzivních her pro novou konzoli Xbox One je zombie akce Dead Rising 3 od Capcomu, která by měla doputovat do obchodů někdy v listopadu. Nedávno jsme tu měli deníček vývojářů s novými záběry a informacemi, dnes si pro nás Capcom připravil několik nových obrázků.

Na nich jsou ukázány nejen souboje s neustále hladovým protivníkem, ale na jednom se ukáže i menu mobilního telefonu skrze Smartglass. Na obrázky se můžete podívat uvnitř této novinky. Co na ně říkáte?

Převzato z: konzolista.cz

Witcher 3 vyjde na všechny konzole současně

[anthraxCZ 27.07.13 14:10] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Jednou z nejlépe vypadajících her nové generace je určitě Zaklínač 3: Divoký hon od vývojářů z polského studia CD Project RED. Včera bylo oznámeno, že hru vydá v Severní Americe Warner Bros, přičemž v tiskové zprávě se objevila jedna důležitá informace i pro nás konzolisty. Bylo totiž potvrzeno, že hra vyjde zároveň na všechny oznámené platformy, mezi nimiž je pochopitelně PC, Playstation 4 a Xbox One.

My příští měsíc uvidíme třetího Zaklínače na vlastní oči, takže se můžete těšit na spoustu nových informací. Uvidíme, jestli se k nám Zaklínač 3: Divoký hon dostane s českými titulky. Je to možné, ostatně všechna doposud vyšlá videa byla s českou lokalizací.

Převzato z: konzolista.cz

I Microsoft bude mít na Games Comu konferenci

[anthraxCZ 27.07.13 14:09] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Dnes Sony oznámila, že 20. srpna v podvečerních hodinách bude mít svojí GamesCom tiskovou konferenci, na které řekne novinky ohledně konzolí Playstation 4 a Playstation Vita. Netrvalo dlouho a svojí tiskovou konferenci odhalil i hlavní rival Microsoft, která ji bude mít rovněž 20. srpna. V kolik hodin, to zatím stanoveno nebylo, ale podle posledních informací by ji mohl uspořádat už dopoledne.

Odpoledne si totiž zabrala pro svojí akci EA. Přesný čas se tak ještě dozvíme, zatím jen víme, že na konferenci vystoupí Phil Spencer a Phil Harrison, kteří budou mluvit o indie scéně na Xbox One a dalších novinkách ohledně této konzole.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde