Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Studio Lucid Games v květnu odhalí svou novou hru

[anthraxCZ 05.05.13 18:27] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Studio Lucid Games, které tvoří vývojáři ze zavřeného Bizarre Creations, už delší dobu připravuje tajnou závodní hru. Tajná už ale nebude dlouho, protože nyní se vývojáři na facebookové stránce se svými fanoušky podělili o informaci, že už v květnu dojde k očekávanému odhalení. Více nedodali, ale delší dobu se spekuluje, že připravují pátý díl série Project Gotham Racing pro launch nového Xboxu, no a tomu by nyní i načasované oznámení napovídalo.

Více se tedy dozvíme někdy tento měsíc, pravděpodobně 21. května na tiskové konferenci Microsoftu, na níž bude oznámen nový Xbox.

Převzato z: konzolista.cz

Nové info a screenshoty z Grand Theft Auto V

[anthraxCZ 02.05.13 18:46] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Po úterních trailerech k nám doputovaly i nové informace z očekávané hry Grand Theft Auto V, které samozřejmě zní velmi slibně. V nich je třeba zmíněno, že páté GTAčko je zhruba 5x větší jak Red Dead Redemption, a to nejen svým světem, ale obsahem. Toho má být velké množství, od normálních hlavních misí až po ty vedlejší, budete moci třeba plnit úkoly pro normální lidi, případně se jít potápět. Ano, potápění tu bude vůbec poprvé přítomno, přičemž se pod vodou budou nacházet nejen zaniklé chrámy, potopené lodě nebo ropné plošiny. Průzkum podmořského dna bude zajímavý, stejně tak jako toulky přírodou v okolí města Los Santos, až si budete kolikrát připadat jako ve zmíněném Red Dead Redemption. Při obdivování přírody bude ovšem nutné si dávat pozor na divokou zvěř, která rozhodně není ráda, když se touláte v jejím teritoriu. Vedlejších aktivit bude hromada, od tetování, jógy, tenisu, kaskadérských skoků, golfu až po tuning vozidel, který se vrátí ze San Andreas. Rockstar se vším snaží, aby konečně vytvořil hru v otevřeném světě, v níž nebude hráč ničím limitován.

Pro tuto potřebu byl samozřejmě vylepšen i engine, který zvládá na scéně až 5x více chodců a celkově hra vypadá detailněji, jak jste si mohli všimnout i z trailerů. Ty samozřejmě pocházejí z rozpracovaných konzolových verzí, přesněji Playstation 3, což potvrzují herní novináři ze svých dnešních dojmů (hru hráli na PS3 debugu). Během následujících hodin vám přineseme další zajímavé informace, takže nás nezapomeňte sledovat. A ano, jistá forma bullet timu ze hry Maxe Payna 3 bude přítomna! Obrázky naleznete uvnitř této novinky.

Převzato z: konzolista.cz

I Obsidian pracují na hře pro nové konzole

[anthraxCZ 02.05.13 12:59] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Americké studio Obsidian Entertainment v současnosti pracuje na očekávané hře South Park: The Stick of Truth, kterou vydá UbiSoft, pravděpodobně během podzimu. Protože ale na ní probíhají v současnosti zřejmě poslední práce, asi nepřekvapí, že studio už nějakou tu dobu, podle všeho od dubna 2012, pracuje na své další hře, která je určena pro novou generaci konzolí. Alespoň je to zmíněno v inzerátu práce, v němž se hledají noví zaměstnanci se zkušenostmi s akčními RPGčky, aby pracovali na neoznámené unikátní hře příští konzolové generace.

Není to zase tak dávno, co vývojáři vyjádřili touhu připravit Fallout: New Vegas 2 nebo novou Star Wars hru, ale podle posledních zpráv ani na jedné v současnosti nepracují, takže musíme počkat na konkrétní informace. Třeba přijdou už během E3.

Převzato z: konzolista.cz

Autoři Tomb Raider pracují na next-gen hře

[anthraxCZ 02.05.13 12:57] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Nějakou dobu víme, že tvůrci posledního Tomb Raidera ze studia Crystal Dynamics už nějakou tu dobu připravují úplně novou značku pro next-gen konzole. O ní se zatím z nejrůznějších inzerátů práce či prořeknutí na soukromých profilech ví, že by se mělo jednat o third-person akční adventuru. Více zatím z vývojářů nevypadlo, ale už brzy by mohlo, no nebo spíše mělo.

Alespoň to naznačuje LinkedIn profil level designéra Matta McCullocha, který na něm zmínil, že už od ledna 2012 pracuje na zatím neoznámené hře, která bude v brzké době odhalena. Pokud profil nelže, první informace bychom se mohli dozvědět na konci května během tiskové konference Microsoftu, na níž oznámí nový Xbox, nebo poté na E3, kde bude samozřejmě oznámeno velké množství her, většinou mířících na next-gen konzole.

Převzato z: konzolista.cz

Microsoft bude mít E3 konferenci 10. června

[anthraxCZ 02.05.13 12:56] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Zatímco Nintendo v minulém týdnu oznámilo, že na E3 nebude mít žádnou tiskovou konferenci, uspořádá jen menší akce pro novináře, kteří si budou moci zahrát nové hry pro Wii U a 3DS, to Microsoft ji samozřejmě mít bude, a to 10. června v Galen Center, jak bylo nyní oznámeno. Tisková konference na E3 se bude odehrávat jen 19 dnů po té oznamující nový Xbox, takže je otázka, co Microsoft bude představovat nového. Možností je, že 21. května bude oznamovat jen konzoli, a spíše se zaměří na hardware a služby, samozřejmě, ukáže třeba Call of Duty: Ghosts, ale hry jako takové si schová až na E3. Docela by to dávalo i smysl, alespoň i z dřívějších oznámení.

Celou tiskovou konferenci na E3 bude možné sledovat online na oficiálních stránkách Xboxu, na Xbox LIVE a dalších stránkách, však to znáte z minulosti. Sony ještě neoznámila svoji E3 tiskovou konferenci, ale očekává se, že ji bude mít 11. června. Termín ještě upřesní, ale už nyní na ní začíná zvát novináře.

Převzato z: konzolista.cz

Call of Duty Ghosts oficiálně pro next-gen konzole

[anthraxCZ 01.05.13 20:00] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Herní vydavatel Activision dnes oficiálně oznámil hru Call of Duty: Ghosts od studia Infinity Ward, která vyjde letos v listopadu. Activision není moc ochotný zatím poskytovat informace, jen bylo zmíněno, že hra bude zasazená do nového konfliktu, jak už dříve potvrdil obchodní řetězec Tesco. „Infinity Ward nastavili zlatý standard pro first-person akce na současné generaci, a jdou to udělat znovu s Call of Duty: Ghosts, který nabídne nový příběh, postavy a je postaven na nové generaci Call of Duty enginu, který posune žánr kupředu,“ řekl Eric Hirshberg z Activisionu. Při oznámení byl vydán teaser trailer ukazující několik bojovníků, ale nečekejte od něho něco konkrétního, na teaser se podívejte níže v novince.

První hratelnou ukázku Call of Duty: Ghosts uvidíme 21. května na tiskové konferenci Microsoftu, což se tak nějak dalo čekat. Do té doby si musíme počkat, alespoň je tedy oficiálně potvrzeno, že hra vyjde na Playstation 3, Xbox 360 a next-gen konzole Playstation 4 a nový Xbox. Na Wii U hra není v současnosti v plánu.

Převzato z: konzolista.cz

Tři nové trailery na Grand Theft Auto V

[anthraxCZ 30.04.13 17:11] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Nejočekávanější hra současnosti? I když je v současnosti ve vývoji několik slibných a vysoce očekávaných her, vždy nad nimi bude jedna vyčnívat, ať už se bude dít cokoliv. Řeč je samozřejmě o hře Grand Theft Auto 5, která vzniká už několik let v Rockstaru. Ačkoliv vývojáři nechtějí pouštět před vydáním moc informací, ne že by neměli co ukázat, ale chtějí, aby byl hráč co nejvíce překvapen, vydali dnes hned tři nové trailery.

Ty si samozřejmě nemůže nechat ujít žádný fanoušek této nesmírně populární a nutno dodat i kvalitní série, protože ukazuje v akci hned všechny tři hlavní hrdiny Michaela, Franklina a Trevora. Na trailery se podívejte níže v novince, určitě nám napište, jak se vám líbí, i když odpověď asi víme předem. Hra Grand Theft Auto 5 vyjde 17. září letošního roku pro konzole Playstation 3 a Xbox 360.

Převzato z: konzolista.cz

Watch Dogs v novém Out of Control traileru

[anthraxCZ 30.04.13 11:57] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Na zítra Ubisoft slíbil nový trailer ze hry Watch_Dogs. To by ho ovšem nesměl rozeslat už nyní, protože právě unikl a už koluje celým internetem. Už tak nebránilo ani jeho oficiálnímu vydání. Ve zhruba minutě a půl uvidíte spoustu nových záběrů z next-gen verze, od nejrůznějších přestřelek, pěstních soubojů, automobilové honičky, jízdu na motorce, i vybuchující hořící budovy, vše je přítomno.

Na trailer s názvem Out of Control se podívejte níže v novince, na jehož konci je i odhalena speciální limitovaná edice, obsahující figurku hlavního hrdiny. K dispozici bude i edice s kšiltovkou a šátkem. Watch_Dogs vyjde v Evropě letos 22. listopadu pro Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, nový Xbox a Nintendo Wii U.

Převzato z: konzolista.cz

Spuštěna teaser stránka Call of Duty Ghosts

[anthraxCZ 30.04.13 11:55] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Už jen hodiny nás dělí od oznámení nového dílu nejúspěšnější série této generace - Call of Duty, který bude mít podle všeho podtitul Ghosts. Že se skutečně schyluje k velkému oznámení, ukazuje i nově spuštěná teaser stránka. Ta zatím láká fanoušky, aby přidali svůj facebookový nebo twitterový profil, aby se tak vytvořil obrázek, pravděpodobně lebky - http://www.callofduty.com/______ . Fanoušci se mezitím podívali do zdrojového kódu, v němž našli obrázek s nápisem "Duchové jsou skuteční" - link .

Podle zatím posledních informací má být Call of Duty: Ghosts oznámen ve středu v odpoledních hodinách, my samozřejmě budeme u toho, takže nás nezapomeňte sledovat. O víkendu jste si u nás mohli přečíst informaci, že Call of Duty: Ghosts bude postaven na úplně novém enginu a bude zasazen do zcela nového konfliktu.

Převzato z: konzolista.cz

Vývoj nových exkluzivit v Microsoftu vázne

[anthraxCZ 30.04.13 11:54] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360V předchozí novince jsme vám přinesli informaci, že první hra studia Respawn Entertainment má být určena exkluzivně na nový Xbox, který hodlá Microsoft oznámit 21. května. Nyní vyplouvají na povrch další, neméně zajímavé informace. Podle nich totiž Microsoft dost zaostává ve vývoji her pro nový Xbox, především co se týče těch svých. Několik nezávislých zdrojů nyní potvrdilo, že Microsoft je pozadu zhruba šest měsíců, přičemž v minulých týdnech navíc zrušil několik rozpracovaných projektů, které podle všeho nedosahovaly stanovené kvality, ani nebyly blízko dokončení. Podle nejmenovaných zdrojů je na tom Sony s vývojem softwaru pro Playstation 4 daleko lépe, především díky velkému množství svých studií.

To Microsoft nyní musí rozhazovat peníze na všechny strany, aby získal alespoň nějaké exkluzivity. Možná si ještě vzpomenete, že před časem kolovala internetem informace, že se EA dohodla na nějaké blíže nespecifikované exkluzivní spolupráci s Microsofrem ohledně nového Xboxu. Mohla by to být právě ona hra od Respawn Entertainment? Zřejmě ano.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka