Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Krátké dojmy z dema Enslaved

[anthraxCZ 27.09.10 12:21] Komentáře [2] Komentáře

Xbox 360Teprve včera jsem se konečně dostal k hratelnému demu Enslaved: Odyssey to the West a jelikož hře není věnováno v herním světě příliš mediálního prostoru, rozhodl jsem se napsat kratičké dojmy z mého hraní. A hned na začátek bych si chtěl postěžovat, že se o této hře vůbec nemluví - já sám jsem byl při demu hodně překvapen. Tvůrci Heavenly Sword, které vyšlo exkluzivně pro Playstation 3, se totiž převedli v tom nejlepším světle. Faktem je, že hratelná ukázka vám nabídne pouze kousíček fantasy jízdy, která na nás čeká v plné hře, přesto dokáže navnadit.

Vše začne na jakémsi vznášedle, které se pomalu ale jistě řítí k zemi. Na lodi jste mimo zástupců mechanické rasy, která vládne lidstvu, uvězněni i vy. Následuje zběsilá honička za neznámou dívkou. Cesta je znepříjemňována právě roboty, kteří na vás ze všech stran útočí. Enslaved: Odyssey to the West má, alespoň tedy demo, neuvěřitelný spád. Hned potom, co se dostanete z jakési kobky na zevnějšek plavidla, totiž letadlo začne padat k zemi a vám zbývá minimum času se zachránit.

Je obdivuhodné, kolik zajímavých událostí se ve zhruba patnácti minutách dema odehraje. Skvěle působí i zápletka a já osobně jsem měl strašnou chuť odkrýt pozadí hlavních postav a především originálního světa. Co se týče technické stránky, hra běží na Unreal 3 Enginu - interiér lodi vypadá hodně obyčejně až ošklivě, jakmile se ale dostanete ven, ukazuje engine svou sílu.

Trošku mi také vadilo, že ovládání bylo kostrbatější. Postava se nepohybovala uplně plynule. Bojový systém je ale vyřešen skvěle - intuitivně, jednoduše a přitom zábavně. Lineárnost je také slovo, které není Enslaved: Odyssey to the West cizí. Vždy máte jen jednu cestu a následují předskriptované události.

To, čím mě ale Enslaved: Odyssey to the West odrovnalo, je fantasy svět, z kterého jsem viděl pouze minimum a i přesto mě fascinuje. Plná hra vychází již 8. října na Xbox 360 a Playstation 3 a mě osobně demo přesvědčilo, že chci prožít epický příběh a epické dobrodružství, které tvůrci z Ninja Theory slibují v plné hře Enslaved: Odyssey to the West. Těšim se.

Další dlc pro Red Dead Redemption na cestě

[anthraxCZ 26.09.10 15:44] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Další dlc balík pro perfektní free form westernovku Red Dead Redemption (u nás 10/10) dnes oznámil Rockstar Games. Jedná se v pořadí již o minimálně třetí přídavek (možná se pletu) a tentokráte, se dle vývojářů, máme připravit na šokující a originální dobrodružství ve světě Red Dead Redemption. Balík ponese název The Undead Nightmare Pack a těm bystřejším již dozajista došlo, že to bude balík se zombíky - tedy trošičku odlehčený přídavek.

The Undead Nightmare Pack bude obsahovat zbrusu novou singleplayer část, která sleduje příběh Johna Marstona, kterak se snaží najít lék pro zombie-mor, který se rozšířil po okolí. Těšit se tak můžete na nové hratelnostní principy, zbraně, zombie zvířata, mystické postavy a také nové lokace. Součástí budou také nové módy pro multiplayer. Balík vyjde v průběhu podzimu na Xbox Live Marketplace a Playstation Network za 500Ms bodů/9.99$.

Nové tv reklamy na Kinect

[anthraxCZ 26.09.10 12:37] Komentáře [2] Komentáře

Xbox 360Jak budou vypadat reklamy na Xbox 360 Kinect v televizi? To můžete zhlédnout uvnitř této novinky. Tam naleznete hned tři videa se třemi různými reklamami na tři různé Kinect hry - Joyride, Kinectimals a Kinect Sports. To jsou ostatně jedny z několika launchových her, které vyjdou spolu s Kinectem v listopadu letošního roku. Letošní Tokyo Games Show také přinesla mnoho oznámení core her, tedy těch, které nejsou vyloženě cílené na příležitostné hráče.

Kinect Xbox 360 vychází 19. listopadu 2010 a u nás bude k dostání za poměrně nesympatickou cenu - 3999Kč, přičemž součástí balení bude pouze kamera a pouze jedna hra.

15 minut z Enslaved

[anthraxCZ 26.09.10 10:16] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Prvních patnáct minut z hraní Enslaved: Odyssey to the West vám nabízí herní portál g4tv.com. Video naleznete uvnitř novinky a pakliže stále přemýšlíte o tom, zda tenhle byť velice specificky, ale zato zajímavě vypadající projekt pořidit, zamiřte na Xbox Live Marketplace nebo Playstation Network a ozkoušejte hratelné demo.

Enslaved: Odyssey to the West je titul od tvůrců Heavenly Sword, Playstation 3 exkluzivní sekačky. Hra vychází 12. října letošního roku a to sice ve verzích pro Xbox 360 a Playstation 3.

Debutový trailer k dlc The Writer

[anthraxCZ 25.09.10 11:02] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Jak jistě víte, Alan Wake se již příští měsíc dočká dalšího a bohužel také posledního online přídavku, který bude stažitelný skrze Xbox Live Marketplace za 560MS bodů. Tato epizoda ponese název The Writer (spisovatel) a debutový trailer, který dnes zveřejnili Remedy, teasuje odpovědi na otázky a ukončení některých kapitol příběhu. Trailer naleznete uvnitř novinky.

The Writer k Alan Wakeovi vyjde 12. října letošního roku.

Nový trailer a info o demu Hot Pursuit

[anthraxCZ 24.09.10 18:30] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Need for Speed: Hot Pursuit již klepe na dveře, do vydání zbývá už jen něco málo pod dva měsíce. Criterion Games dnes do světa her vpustili další z řady namakaných trailerů na jejich očekáváný počin ze série Need for Speed. Ten naleznete tradičně uvnitř novinky. Vedle toho Criterioni ohlásili příchod dema, to dorazí na Pc, Xbox Live Marketplace a Playstation Network 26. října.

Plná verze Need for Speed: Hot Pursuit vyjde o měsíc později, 16. listopadu ve verzích pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Tak jak se těšíte?

Launch trailer k novému Guitar Hero

[anthraxCZ 24.09.10 14:02] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Po čtyřech letech se hráči dočkali nové hry s oficiální licencí F1 2010. Mimo závodní počin od Codemasters ale právě v dnešní den vychází již šesté plnohodnotné pokračování stagnující hudební série Guitar Hero s podtitulem Warriors of Rock. Při příležitosti launche dnes Activision zveřejnil minutový launch trailer, který nám za doprovodu písničky Uprising od britské kapely Muse představí hlavní devizi nového Guitar Hero. A jaké že jsou?

Více než 90 epických rockových písniček od nejznámnějších a legendárních světových hudebních interpretů, přes 1000 challengů, nový plastový ovladač v novém tvaru, všechny možné kombinace nástrojů a v neposlední řadě nové herní prvky. Guitar Hero Warriors of Rock je ode dneška k dostání na Xbox 360 a Playstation 3. Zmiňovaný trailer naleznete uvnitř novinky.

Stahujte demo Gothica IV

[anthraxCZ 24.09.10 13:28] Komentáře [3] Komentáře

Xbox 360O tom, že Jowood a Dreamcatcher Interactive chystají vydat demo na čtvrtý díl Gothic série, jsme vás již informovali. Společnosti dostály svého slibu, a proto majitelé Pc a Xbox 360 mohou ozkoušet hratelnou demoverzi Gothic IV Arcania. Oficiální demo nabídne první dvě hodiny hry a představí tutoriál s několika misemi na ostrově Feshyr.

Demo stáhnete buď na Pc, nebo z Xbox Live Marketplace do vašeho Xbox 360. Pro tyto dvě platformy hra vychází 12. října letošního roku, pro Playstation 3 byla hra bohužel odložena kvůlu komplikacím s vývojem.

Activision vlastní Nascar licenci

[anthraxCZ 24.09.10 11:42] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Po řadě neúspěšných Nascar her se Electronic Arts definitivně rozhodlo licenci Nascar závodů opustit. A ačkoli by se mohlo zdát, že aspoň nějaký čas zůstaně licence bez zájemce, opak je pravdou. Licenci totiž okamžitě koupili Activision, kteří najali vývojářský tým Eutechnyx na novou závodní hru právě ze série Nascar. To ostatně potvrdil artwork zveřejněný na stránkách tvůrců, ten byl ale v zápětí stažen.

Pokud vám Eutechnyx nic neříká, pravděpodobně nejste majiteli Playstationu 3. Tam totiž toto studio vydalo Ferrari Challenge a před nedávnem další hru pro Playstation Network ohlásili. Zatím nejde o oficiálně potvrzené informace, ale spíše klepy - nicméně se zdají být více než pravděpodobné, protože Eutechnyx v březnu najali Eda Martin z EA, který pracoval na celé Nascar sérii.

Nový Ace Combat na videích

[anthraxCZ 24.09.10 11:01] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Nová videa k Ace Combat: Assault Horizon konečně dorazila. A ačkoli hra jako taková v hratelné podobě na letošní Tokyo Games Show chyběla, snaží se to Namco Bandai a Project Aces kompenzovat právě novými videi. Ty naleznete tradičně po rozklknutí této novinky. První video nám ukáže již známé záběry z debutového traileru, ale nově přibily adrenalinové snímky z akce nad ropnou rafinérií.

Co se týče druhého videa, v tom nám director hry Kazutoki Kono představuje nové rysy Ace Combat: Assault Horizon. Mimo jiné mluví osobnějších dogfightech, důrazu kladeném na destrukci letadel, překopaném ovládání a také zbrusu nové kameře. Také říká, že Assaul Horizon není sedmičkou v sérii, ale novou hrou.

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka