Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

První gameplay záběry z Assassins Creed: Black Flag

[anthraxCZ 26.03.13 08:16] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360UbiSoft nedávno oznámil akční hru Assassins Creed 4: Black Flag, která vyjde koncem roku na současné i next-gen konzole. Oznámení bylo doprovázeno pěkným renderovaným trailerem, který musel všechny fanoušky série navnadit. Dnes UbiSoft přinesl vůbec první gameplay trailer, který musí všechny navnadit ještě více, protože hra vypadá jednoduše úžasně.

Už se nemůžeme dočkat, až se do Karibiku koncem roku vypravíme. Na trailer se podívejte níže, určitě nám napište, jak se vám líbí.

Převzato z: konzolista.cz

Mass Effect 4 ve vývoji, budoucí plány Bioware

[anthraxCZ 24.03.13 13:49] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Bioware, konkrétne Casey Hudson na PAX výstave predstavil ďalšie plány s Mass Effect značkou. Pracujú už na novej hre, ktorá bude niečim novým. Chcú fanúšikom dať možnosť vrátiť sa späť do Mass Effect univerza, pridať im esenciu toho čo mali v pôvodnej sérii radi ale zároveň priniesť niečo nové a hlavne umožnia preskúmať univerzum z nového pohľadu (fps akcia?). Zatiaľ netušíme, čo tým myslia. Jedno je isté - Commander Shepard sa už nevráti.

Ten sa však vráti vo filmovej podobe Mass Effectu, ktorý už pripravujú v spolu s Legendary Pictures a vraj to začína vyzerať veľmi dobre. Hudson hovorí, že nebude to len film, bude to niečo špeciálne. Čo sa týka nového Mass Effectu, ten už nebude od pôvodného tímu, síce Hudson na ňom pracuje ako producent, ale celý vývoj prebral Bioware Montreal.

Pôvodný tím na čele s Hudsonom a designerom Prestonom Watamaniukom už pracuje na novom projekte s úplne novým univerzom, v ktorom by znovu chceli rozbehnúť niečo nové a inovatívne, tak ako sa im to podarilo pri Mass Effecte.

Převzato ze: sector.sk

O obsah pro The Witcher 3 bude postaráno i po vydání

[anthraxCZ 23.03.13 13:26] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Když vyšly předchozí dva díly hry Zaklínač, vývojáři z polského studia CD Projekt Red je neustále vylepšovali a přidávali celou řadu novinek. Tohoto nebude ušetřen ani třetí díl s podtitulem Divoký hon, který vyjde v příštím roce na Playstation 4 a nový Xbox. Vývojáři nyní potvrdili dodatečný obsah, kterým hodlají hru zásobovat minimálně po další dva roky.

Obsah samozřejmě neřekli, v současnosti mají plné ruce práce s dokončením samotné hry. Uvidíme, jestli DLC obsah bude placený nebo zdarma. Alespoň předchozí dvě části ho měly vždy zdarma a vývojáři z CD Projekt Red si na tom zakládali.

Převzato z: konzolista.cz

Další Battlefield 4 teaser potvrzuje boj ve vzduchu

[anthraxCZ 23.03.13 09:53] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Jelikož hráči na teaser stránce Battlefield 4 otevřeli další části webu, EA zveřejnilo nový teaser trailer. Ten je v naprosto stejném stylu jako dva předchozí (tedy nic neříkající) a prezentuje boj ve vzduchu. Znamená to, že v Battlefield 4 budeme bojovat nejen na zemi, ale také ve vzduchu a na vodě. Pravděpodobně.

Teaser trailer naleznete uvnitř této novinky.

Že by se chystalo Call of Duty Ghosts pro next-gen?

[anthraxCZ 22.03.13 21:03] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Internetom sa pár dní širia informácie o tom, že nextgeny a PC dostanú vlastnú verziu Call o Duty nazvanú Call of Duty: Ghosts. Zatiaľ nič nie je oficiáne ale vraj ohlásenie hry uvidíme 1. mája. Ak by bola informácia pravdivá mohlo by to znamenať, že oldgen platformy by mohli napríklad dostať už dlhšie sklonovaný Modern Warfare 4.

Kampaň má byť postavená do budúcnosti podobne ako Black Ops 2 ale používať bude aktuálne zbrane. Z hrateľnosti sa vraj zmenia malé detaily ako kĺzanie počas streľby, vykláňanie sa spoza rohu, kotúľanie sa v DayZ štýle. Pribudne deštrukcia prostredia minimálne v single hre, keďže vraj je to problematické implementovať v multiplayerovej hre.

Spolu s tým pribudne aj viac vecí do prostredia, ktoré môžu hráča zabiť alebo s nimi môže manipulovať. Pre zaujímavosť multiplayerové nahrávacie obrazovky budú mať aj minihry, ktoré vás dostanú na multiplayerovú mapu. Oproti tomu Specops mod bude zrušený a vymení ho nový typ modu.

Převzato ze: sector.sk

První teaser trailery na Battlefield 4 jsou online

[anthraxCZ 21.03.13 20:44] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Odhalení Battlefielda 4, které má proběhnou 27. března na Game Developers Conference, očekává s velkou netrpělivosti celý herní svět. A tak není divu, že i tak trapné teaser trailery, které naleznete uvnitř novinky, vzbudily vlnu vzrušení a spekulací. Pro mě osobně je tohle nic neříkající materiál, přesto se na něj pojďme podívat.

Naleznete je uvnitř novinky.

Project Cars odložen na 2014, vyjde na next-gen?

[anthraxCZ 21.03.13 14:37] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Není to zase tak dávno, co jsme vás informovali, že závodní simulátor Project CARS od vývojářů z Slightly Mad Studios vyjde letos na podzim. Vývojáři bohužel dnes oznámili, že budou potřebovat na tuto ambiciózní závodní hru více času, takže se dočkáme až v příštím roce na konzolích Playstation 3, Xbox 360 a PC.

Uvidíme, jestli k nim časem nepřibudou i next-gen verze, vzhledem k vydání je to pravděpodobné. Když už došlo k odložení, vývojáři udělali radost alespoň vydáním sady nových obrázků, na které se můžete podívat kliknutím sem.

Převzato z: konzolista.cz

Spuštěna oficiální teaser stránka Battlefield 4

[anthraxCZ 21.03.13 11:14] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360EA pomalu začíná lákat na příští týden, kdy bude oficiálně oznámena akční hra Battlefield 4. Dnes spustila oficiální teaser stránku, na které láká na odemknutí blíže nespecifikované grafiky ze hry. To může znamenat cokoliv, každopádně zřejmě myslí tento obrázek, který se ihned po spuštění stránky objevil na internetu. Ten samozřejmě odkazuje na uniknutý artwork z konce minulého týdne.

Na oficiální stránku se můžete podívat kliknutím na následující link, pokud se na ní přihlásíte, získáte podle všeho speciální psí známku do hry Battlefield 3, ale nemáme to ověřeno. Do diskuze můžete napsat, jestli se vám odemkla.

Převzato z: konzolista.cz

Dokument potvrzuje konec bazarovek u Xbox 720

[anthraxCZ 21.03.13 11:09] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Mluvilo se o tom u PlayStationu 4 a neustále se to zmiňuje i u dosud neoznámeného Xboxu (kódové označení Durango). Mám na mysli neustále připojení k internetu, aby společnosti mohli účinněji bojovat proti bazarovým hrám. U PS4 tuhle ochranu Sony vyloučila, a tak přichází na řadu opět Xbox, o němž nevíme dosud nic oficiálně. Pochopitelně je u konzole Microsoftu mnohem větší prostor pro spekulace, které se objevují neustále díky různým únikům, ať už náhodným nebo chtěným.

Stránka Vgleaks již dříve přinesla specifikace nového Xboxu a obrázky Development Kitu (XDK). Nově se ale v dokumentu můžeme dočíst, že nový Xbox bude obsahovat pevný disk s dostatečnou kapacitou, aby se na něj vešlo hned několik her. Má to být z toho důvodu, že všechny hry pro nový Xbox mají vyžadovat instalaci na harddisk. Pokud se je budete pokoušet spustit pouze z optického disku, tak máte prý smůlu.

V současné době je tato možnost na Xboxu 360 (i PS3) volitelná a záleží pouze na hráči, zda hru na pevný disk nainstaluje nebo ne. Po instalaci získáte výhody jako je například rychlejší načítání hry a textur, ovšem DVD musí být i tak v mechanice. Nový Xbox po instalaci hry na pevný disk už prý nebude vyžadovat optický disk (mluví se, že bude mít Blu-ray, stejně jako PS3 a PS4).

Vraťme se ale ještě zpět k ochraně proti bazarovým hrám. Po vložení disku do mechaniky budete muset svou hru svázat se svým účtem na Xbox Live (za předpokladu, že nebude síť přejmenovaná). Pokud byste následně chtěli hru prodat, budete ji muset prodat i se svým účtem, na které jste titul aktivovali. Vše by mělo fungovat prostřednictvím speciálního kódu, podobně jako u on-line Season Passu. Ten vám v současné době zajistí, že můžete hrát multiplayer.

Otázkou stále je, zda jsou informace pravdivé nebo ne (Microsoft je nepotvrdil, ale ani nevyvrátil). Dokument na Vgleaks totiž pochází z loňského roku a je dost možné, že Microsoft si ochranu rozmyslel, protože PlayStation 4 nic takového mít nebude. Hráči by tak měli o důvod víc k rozhodování, zda si koupit nový Xbox nebo PlayStation 4.

Dokument kromě výše popsaného zmiňuje ještě vylepšený Kinect, o němž se mluvilo již dříve, a který by měl být součástí každého balení konzole. Dodejme, že nový Xbox by měl být podle všeho odhalen v průběhu dubna letošního roku a na trhu by se mohl objevit kolem Vánoc, stejně jako PS4.

Převzato ze: zing.cz

Carmageddon: Reincarnation vyjde i pro next-gen

[anthraxCZ 20.03.13 16:24] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Připravovaný Carmageddon: Reincarnation vyjde nově nejen pro PC, ale také na next-gen konzole, oznámil tvůrčí celek ze studia Stainless Games poté co získal další peníze. Server GamesIndustry informuje, že studio obdrželo dar v podobě 3.500.000 amerických dolarů od Les Edgara, akcionář Stainless Games, zakladatel Bullfrog Productions a ex-viceprezident evropských studií EA. Carmageddon: Reincarnation byl oznámen již v loňském roce, kdy se Stainless Games podařilo za kampaň na Kickstarteru získat požadovaných 400 tisíc dolarů. V současné době přispělo 15 736 hráčů částkou přes 625 000 dolarů. Díky tomu může být výše zmíněných 3,5 milionů dolarů využito právě k vývoji hry pro next-gen konzole.

"Jsme potěšeni, že se nám podařilo zajistit finance pro Carmageddon: Reincarnation, a to i přesto, že jsme požádali pouze naše akcionáře a fanoušky o finance," řekl Patrick Buckland, výkonný ředitel a spoluzakladatel Stainless Games. "To nám umožňuje udržet si skutečnou nezávislost a kontrolu nad projektem, aniž bychom ohrozili výslednou kvalitu nebo obsah." Připomeňme, že studio v loňském roce vydalo iOS verzi původního Carmagedoonu, Android verze je v případě. PC verze Carmageddon: Reincarnation je naplánovaná na konec letošního roku. Není ovšem jasné jestli ve stejný čas vyjdou i verze pro next-gen konzole.

Převzato ze: zing.cz

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka