Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Next-gen technologické demo Nvidie

[anthraxCZ 20.03.13 16:17] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Na GTC 2013 Nvidia prezentovala možnosti, které budou moci vývojáři využít u next-gen her. V nahrávce níže můžete vidět ohromující simulaci fyziky rozbouřeného moře a FaceWorks. To je technika, která se využívá k neuvěřitelně přesným animacím lidské hlavy. Technologická ukázka běžela v reálném čase na jedné grafické kartě Nvidia Titan.

Na video se určitě podívejte, takováto simulace moře ještě nebyla v žádné hře a bude rozhodně zajímavé sledovat, zda podobného zpracování dosáhne například připravované Assassin’s Creed IV: Black Flag, jenž se má více zaměřit právě na námořní bitvy.

Převzato ze: zing.cz

Spekulace: První informace o Battlefield 4 jsou venku?

[anthraxCZ 19.03.13 19:28] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Na příští týden EA slíbila odhalení akční hry Battlefield 4. Už nyní ale díky magazínu Edge unikají první informace, o které se s vámi podělíme. Je ovšem nutné je brát s rezervou, dokud je nepotvrdí EA nebo vývojáři z DICE. Jako první je tu potvrzení, že hra vyjde jak na současnou generaci konzolí, tak na next-gen.

Na next-genu by měla hra běžet v rozlišení 720p při 60fps, přičemž nabídne v multiplayeru podporu pro 60 hráčů, takže nás bude čekat srovnatelná verze jako na PC. Playstation 3 a Xbox 360 verze budou mít podporu pouze pro 24 hráčů. O multiplayeru toho zase tak moc nevíme, mají se tedy vrátit oblíbené herní režimy a vylepšeny mají být i souboje ve vzduchu, ale singleplayerová část se bude odehrávat v Číně roku 2020, přičemž vývojáři odhadují její délku kolem 6 hodin, takže asi nic překvapivého.

Hra bude podle všeho obsahovat velké množství zbraní, které bude možné podle všeho různě upravovat a vylepšovat. Podle všeho vývojáři hodně vylepšili engine Frostbite 2.0, který nyní zvládá spoustu nových efektů, jako dynamické počasí, písečné bouře nebo mlhu. Také by měl být plně zničitelný terén. Vylepšení se má dočkat i služba Battlelog, v níž bude podle všeho možné upravovat různě vojáka a jeho zbraně, také se má dočkat novinek i systém hodností.

EA slibovala u každé hry mikrotransakce, takže asi nepřekvapí, že budou přítomny i zde, ale zatím nevíme v jaké formě. Battlefield 4 má vyjít v listopadu letošního roku.

Převzato z: konzolista.cz

Bungie slibuje bezproblémový launch Destiny

[anthraxCZ 19.03.13 15:34] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360V současnosti se hodně řeší mezi PC hráči online ochrana u SimCity, která prakticky celou hru dost omezuje a dělá ji mnohdy nehratelnou. Jednou z dalších her, která bude vyžadovat online připojení, je konzolová MMO akce Destiny od studia Bungie. Není proto divu, že se hráči začali vývojářů ptát, jestli podobná situace nenastane i zde.

Vývojáři si ovšem věří a doufají, že se chyb EA vyvarují. Od prvního dne by tak hráče měla čekat jen zábava. Jestli tomu skutečně tak bude, se dozvíme někdy během příštího roku. Další otázka na vývojáře směřovala ohledně možnosti hrát za mimozemskou rasu. Vývojáři na tuto otázku nechtěli přímo odpovědět, jen dodali, že ne všichni mimozemští tvorové jsou zlí, rovněž ne všichni lidé patří mezi ty dobrý.

Převzato z: konzolista.cz

Microsoft varuje před falešnými stránkami o Xboxu 720

[anthraxCZ 19.03.13 15:29] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Microsoft varuje hráče, aby nebrali vážně stránky, které jim za registraci/přihlášení k odběru slibují rychlý přístup k informacím o dosud neoznámeném next-gen Xboxu. "Všechny stránky slibující, že po registraci získáte rychlé informace o dalším Xboxu jsou FAKE. Nedávejte jim své údaje, jde o podvod," varuje Larry Hryb z Microsoftu, který má na starost programátory Xboxu.

V poslední době se podobných stránek objevilo hned několik, především z důvodu, že se má za to, že nový Xbox bude oznámen v dubnu.

Převzato ze: zing.cz

Thief 4 budete moci projít bez jediného zabití

[anthraxCZ 19.03.13 15:23] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Po oznámení nového Thief se hráči začali ptát, zda i v připravovaném díle budete moci hrou projít bez jediného zabití. Pokud jste si stejnou otázku podkládali také vy, tak pro vás máme odpověď samotného Adama Badkea z Eidos Montreal. "Hráči mají mnoho možností a cest, jak splnit úkol. Střechou, hlavní halou či kanalizací - a to vše pomocí Garrettova vybavení a samozřejmě prozkoumáváním prostředí.

Každá cesta nabízí unikátní výzvy, souboje a možnosti někomu něco ukrást. Obtížnost je zde nastavena tak, aby si zarytí fandové série užili hardcore podívanou, nováčci si ale také přijdou na své. A ano, hru můžete kompletně dohrát bez zabití jediného člověka - Garrett je přeci mistr zlodějů, ne stroj na zabíjení!" Na návrat série Thief čekali fanoušci spoustu let. A zatím to vypadá, že ne marně. Thief vyjde na next-gen konzole.

Převzato ze: zing.cz

Teaser na Phantom Pain odkazuje na Project Omega

[anthraxCZ 17.03.13 11:06] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360V pátek nám bylo slíbeno, že koncem měsíce na GDC bude kompletně odhalen záhadný The Phantom Pain od švédského studia Moby Dick. Už nyní byl ale vydán záhadný teaser, který sice na první pohled moc neukazuje, ale v jedné scéně si na zlomek vteřiny objeví obrázek, poukazující na Project Omega.

Co je záhadný Project Omega zatím můžeme jenom spekulovat, každopádně pokud si vzpomenete na trailer hry Metal Gear Solid: Ground Zeroes, točil se kolem základy Omega. Náhoda? Na to si můžete odpovědět sami. Každopádně teaser i první trailer na Metal Gear Solid: Ground Zeroes naleznete níže v novince.

Převzato z: konzolista.cz

První promo záběr z Battlefield 4 je online

[anthraxCZ 16.03.13 18:36] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Plný art teasujúci Battlefield 4 sa nesie v rovnakom farebnom štýle ako Battlefield 3 ale autori teraz pridávajú viac dynamiky. Pokojne kráčajúceho vojaka teraz vystriedal utekajúci vojak s armádou za chrbtom a scenériu dopĺňa mesto.

Hra bude predstavená 26. marca na GDC. Gamezin dodatek: obrázek naleznete uvnitř této novinky po jejím rozkliknutí. Co si o obrázku myslíte? Nepřijde vám, že to zatím vypadá naprosto identicky jako Battlefield 3?

Převzato ze: sector.sk

Oficiálně: Battlefielda 4 uvidíme na GDC v březnu

[anthraxCZ 15.03.13 22:06] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360V posledních dnech se hodně spekulovalo, kdy přesně EA oznámí Battlefield 4, když už ho stihla prezentovat zástupcům obchodů. Mluvilo se o první prezentaci na GDC, které se bude pořádat 26. Března, no a nyní EA toto datum oficiálně potvrdila serveru Polygon, který dostal na celou akci pozvánku. „Pojďte s námi oslavit novou éru Battlefieldu,“ stojí na pozvánce. Na první informace si tak musíme několik dní ještě počkat, každopádně na podzim se plánuje multiplayerová betaverze.

Jestli bude pro všechny, to v tuto chvíli nevíme. Jediní majitelé akční hry Medal of Honor: Warfighter mají zatím účast v betaverzi jistou.

Převzato z: konzolista.cz

Assassins Creed: Black Flag zaměstnává 1000 lidí

[anthraxCZ 15.03.13 10:07] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Když byla oznámena akční hra Assassins Creed 4: Black Flag, Ubisoft potvrdil, že na ní pracuje hned sedm studií. Hra vzniká pod hlavičkou týmu v Ubisoft Montreal s podporou studií v Annecy, Bukurešti, Kyjevě, Quebeku, Singapuru a Sofii. Počet vývojářů nebyl při oznámení specifikován, ani nyní nechce Ubisoft nic oznamovat. Každopádně Giordano Contestabile ze společnosti Electronic Arts nyní množná odhalil, kolik vývojářů na hře pracuje.

„Na Assassins Creed 4: Black Flag pracuje 7 studií a slyšel jsem, že téměř 1000 vývojářů. Je toto nová AAA hra?“ napsal na svém twitteru. Toto číslo zase tak moc překvapivé není, protože už na třetím dílu pracovalo kolem 600 vývojářů, a to čtvrtý vzniká i pro next-gen konzole, takže nárůst je logickým vyústěním.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Call of Duty Modern Warfare 4 za rohem?

[anthraxCZ 15.03.13 09:50] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Po velkém úspěchu Call of Duty: Black Ops 2 asi nikdo neočekával, že bude mít nejúspěšnější série této generace konzolí rok pauzu. A skutečně nebude. Activision nyní spustil teaser stránku unexpectedreveal.com, na které je odpočítávání do 21. března. Doména je zaregistrovaná na studio Infinity Ward, přičemž fanoušci už stihli projít zdrojový kód, kde jsou následující hesla - Call of Duty, Activision, Modern Warfare, Teaser Trailer, Infinity Ward, Sledgehammer Games, Neversoft, 2013 March 21, Countdown, MW4.

Zdá se tak, že další díl se bude skutečně jmenovat Call of Duty: Modern Warfare 4.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich