Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

E3 2010: Povedené video z NHL 11

[anthraxCZ 21.06.10 08:56] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Velice povedený in-game trailer na další ročník hokeje od Electronic Arts prezentuje klíčové novinky NHL 11. Prvně jde tedy o nový fyzikální engine, který by měl co možná nejvíce realisticky simulovat nárazy a střety hráčů na ledě. Na videu je k vidění, že to funguje poměrně obstojně. Druhou novinkou je kompletně přepracovaný systém soubojů na vhazování. Novinkou budou také zcela nové fintičky a kličky - budete si tedy moci například přikopnout si puk bruslí nebo udělat rychlou stahovačku. Zlomené hokejky a z toho vyplývající hra bez hokejky je další z avizovaných vychytávek, které se pro letošní NHLko připravují.

Všehovšudy EA letos slibují na 200 zcela nových herních prvků, které by měly zase o kus vylepšit pocit z hraní NHL. To, jak se jim to povedlo, okusíme tradičně v září letošního roku. Na povedené video, prezentující všechny podstatné novinky, se můžete podívat uvnitř novinky.

Mafia 2 v češtině i pro Xbox 360

[Acro 21.06.10 08:03] Komentáře [3] Komentáře

Xbox 360Mafia 2, očekávaný titul od firmy 2K Czech (bývalá firma Illusion Softworks) bude oficiálně v češtině i na konzoli Xbox 360! To je samo o sobě dobrá zpráva, nicméně více než udivující je fakt, že hra bude lokalizována kompletně, což znamená, že se můžeme těšit i na mluvené slovo, které potěší nejednoho českého fanouška. Nejsem si zcela jistý, ale kompletní českou lokalizaci jsem naposledy viděl u Crackdownu v roce 2007.

Původní zprávy o lokalizaci hovořily o tom, že hra počeštěna bude na PC, nicméně nikdo nevěděl, jak dopadnou konzolové verze. Nyní jsme se dočkali finálního potvrzení ze strany českého e-shopu Xzone.cz, který na své Facebookové stránce tuto informaci zveřejnil.

Nezbývá než se zeptat Vás, hráčů - kupujete?

E3 2010: Rage gameplay

[anthraxCZ 20.06.10 19:38] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Pakliže by se vyhlašovala anketa o jednu z nejvíce přehlížených her na letošní E3, suverénně by prvenství získalo Rage od id Tech. Ačkoli totiž jde o jeden z největších titulů, které budeme mít možnost okusit v příštím roce, moc prostoru mu věnováno nebylo. Tak to pojďme napravit alespoň okomentovaným videem, které naleznete uvnitř novinky. Demo je hrané na Xbox 360 a z laického pohledu vypadá, že běží zcela stabilně a ve velice povedeném technickém provedení. Ostatně, posuďte sami, video má přes deset minut a v jeho průběhu se dozvíte o základních elementech Rage.

Nový Xbox s Red Ring of Death problémem?

[anthraxCZ 20.06.10 12:00] Komentáře [4] Komentáře

Xbox 360Nebude to ani týden, co Microsoft na trh uvedl novou verzí své konzole Xbox 360 , s neoficiálním označením Slim, díky svým menším rozměrům. Mimo to také doznala změn architektura konzole, co se designu a hardwarových parametrů týče. Pravděpodobně každý očekával, že nová konzole nebude mít problémy s přehříváním, nedostatečnou ventilací a především s problémem známým jako Red Ring of Death, kvůli kterému Microsoft dokonce prodlužoval záruční lhůtu. Na Neogaf fóru se ale objevily obrázky jednoho z uživatelů, které ukazují prakticky stejný problm - s tím rozdílem, že se nejedná o Red Ring, ale Red Dot, protože Slim doznal změn také na on / off tlačítku.

Informace však není potvrzena, zatím se neví, zda jde o skutečný obrázek anebo jen podvrh zapšklého fanouška konzole od Sony. Jestliže je ale tento problém aktuální i u nové verze konzole, pak je to další velká prohra Microsoftu. Obrázky Red Dot of Death naleznete uvnitř novinky.

Crackdown 2 demo venku a dojmy!

[anthraxCZ 19.06.10 14:43] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Očekávané pokračování Xbox 360 exkluzivní hry Crackdown se nezadržitelně blíží. Plná verze totiž vychází již za necelý měsíc a to přesně 9. července. Na letošním veletrhu E3 bylo k vidění také hratelné demo, to se zcela neplánovaně dostalo také na internet, odkud si ho můžete zcela legálně stáhnout a přetáhnout například na flashdisk či dvd a bez problému spustit. Můžete tak okusit, jaké novinky pro nás Real Time Worlds v pokračování nachystali. Zajímavostí je, že z dema můžete získat sto bodů do vašeho Gamerscore. Achievementy, které odemknete v demu, se vám po vložení plné verze Crackdown 2 přičtou.

Demo ke stažení naleznete zde, velikost je 924MB. Stačí soubor rozbalit a vypálit na DVD nebo přetáhnout na USB klíč. Pakliže vás zajímají dojmy z dema, pokračujte tímto odkazem na českou fanstránku Crackdown. Targumures nabízí poměrně rozpačitý pohled na Crackdown 2 právě ve srovnání s původní hrou.

Buďte gayem a adoptujte dítě ve Fable III

[anthraxCZ 19.06.10 11:58] Komentáře [2] Komentáře

Xbox 360Ačkoli to v České republice prozatím možné není, Peter Molyneux se svým Fable III jde zcela očividně s dobou. V novém pokračování skvělého RPG totiž budete moci býti homosexuálním jedincem a spolu se svým online parťákem adoptovat dítě. Peter Molyneux to prezentuje jako další z řadu poměrně kontroverzních novinek, které se snaží dostat do svých her. Zároveň ale, dle vlastních slov, tvrdí, že bylo velice obtížné s něčím takovým u Microsoftu uspět a dostat skrze schvalovací proces společnosti. Mimo tuto ohlášenou novinku se podívejte na komentované gameplay video z letošní E3, které naleznete uvnitř novinky.

Spekulace: GTA V ve fázi testingu?

[anthraxCZ 18.06.10 16:29] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Většinu z nás určitě překvapilo, že Rockstar Games na letošní E3 nevyrukoval s vůbec ničím, nepředstavil ani LA Noire, ani další informace o přídavku pro Red Dead Redemption. V každém případě ale určitě všechny z nás zklamalo, že Rockstar Games ani po třech letech od vydání čtyřky, neohlásil pátý díl jedné z nejúspěšnějích a nejzábavnějších herních sérií Grand Theft Auto. Možná i proto probleskla dnešním herními novinkami zpráva, že Rockstar na pětce již pracuje a co víc, má být podle thebitbag.com dokonce ve fázi raného testingu. Redaktoři portálu se odvolávají na jednoho z tvůrců Red Dead redemption, který jen tak mimo řečí údajně prohodil, že právě testuje Grand Theft Auto V. Jméno však zveřejnit nechtějí.

Že by Games Convention, které proběhne na začátku příštího měsíce, poodhalilo něco víc ? Je Grand Theft Auto V realitou v roce 2012 nebo dokonce o rok dříve ?

E3 2010: Nové WRC Rally ve videu

[anthraxCZ 18.06.10 15:46] Komentáře [2] Komentáře

Xbox 360Od posledního dílu rarlly série WRC uplynula dlouhá doba. Letošní E3 ale konečně přinesla dobrou zprávu prrávě pro milovníky této herní série, která dříve vycházela jen na konzole značky Playstation. U nového pokračování tomu tak nebude, mimo PC samozřejmě vyjde i na náš Xbox 360. Black Bean do světa pustili šestici obrázků, které naleznete zde a také ilustrační video, které dokumentuje jednotlivé aspekty hry - například bude nastíněno, jak se pracovalo na fyzice, co bude dominantou nového WRCčka. Video naleznete uvnitř novinky.

WRC: FIA World Rally Championship prozatím nemá pevně stanovený datum, ale lze očekávat, že vyjde v příštím roce. Uvidíme, jak se mu povede i na ostatních platformách.

E3 2010: Trailer z Medal of Honor kampaně

[anthraxCZ 18.06.10 09:43] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Nový Medal of Honor se prozatím prezentoval spíše zajímavým multiplayerem. Ostatně i ohlášení betatestingu, který začíná již příští týden (na Xbox 360 ale až o týden později), souvisí právě s hrou pro více hráčů. Dnes tu ale konečně máme video i ze singleplayerové části Medal of Honor, která vypadá také velice zajímavě. Call of Duty a Battlefield budou mít tedy na poli válečných first-person akcí dalšího konkurenta. I když zrovna v případě Battlefieldu to je trochu složitější, protože tvůrci této série ze studia DICE vytvořili pro nový Medal of Honor multiplayer.

Medal of Honor je značka, která sérii válečných her odstartovala, jak bude vypadat její letošní comeback, který opouští téma druhé světové války ? To je zatím velkou otázkou. V každém případě zhlédněte atmosférický trailer uvnitř novinky, který přibližuje na jaká místa a do jakých akcí se v Medal of Honor 12. října 2010 vydáme.

E3 2010: Neverdead trailer

[anthraxCZ 17.06.10 21:27] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Konami na své včerejší konferenci odprezentovali kupu uplně nových her. Jednou z takových je Neverdead, což ve volném překladu znamená - Nikdy nezemřít. A to je pravděpodobně i jádro hry. Jakožto hráči se totiž stotožníme s nesmrtelným hrdinou, který při svém boji proti nadpřirozeným kreaturám, bude používat speciální meč a pestrý arsenál zbraní. Z videa lze také usuzovat, že prostředí bude zničitelné a využitelné hráčův prospěch. Neverdead vyjde pro Xbox 360 a Playstation 3, prozatím ale není známo kdy. Na trailer kounětě v novince.

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka