Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

E3 2010: Hot Pursuit - návrat ke kořenům

[anthraxCZ 15.06.10 11:08] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Ve znovuvzkříšení závodní série Need for Speed věřil už jen málokdo. Ačkoli se poslední díly snažily zaujmout, prakticky od Undergroundu a Most Wanted, dle mého názoru nevyšel kloudný díl. To se ale právě mění. Need for Speed Hot Pursuit tvořené Criterion Games (Burnout série) vypadá úžasně. Ostatně, trailer a především gameplay uvnitř novinky vám napoví víc.

Vylepšení Fifa 11 detailně popsány

[anthraxCZ 14.06.10 11:13] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Ani letošní ročník E3 nebyl ochuzen o ohlášení nového ročníku fotbalové simulace od EA, tentokráte s číslovkou 11. Pojďme se tedy podívat na zubek avizovaným novinkám, které byly představeny herním novinářům na E3. FIFA 11 bude obsahovat detailnější zpracování postav a především obličejů hráčů. S tím souvisí také širší škála modelů pro postavy hráčů - oproti šesti z minulého ročníku, jich bude ve FIFA 11 devět. Významnou novinkou je individuální chování hráčů - uveďmě si příklad: zatímco Berbatov nebude dobíhat každý míč, bude se spíše zdržovat na místě, zatímco Rooney doběhne každý. O čem mluvím, uvidíte na videu zde.

V individualitě půjde EA letos ještě dál - hodlají totiž zpracovat veškeré aspekty jednotlivých hráčů v týmu. V čem tedy vynikají ve skutečném fotbale, budou vynikat i v tom virtuálním. Co se týče ovládání - novými prvky bude úmyslné překopávání a naopak podkopávání míče, čímž můžete ovlivnit způsob hry. Tempo zápasů bude pomalejší než v předchozích dílech. Jako každý rok se autoři zmiňují o tom, že se snažili vyslyšet co možná nejvíce přání samotných hráčů. Uvidíme, jak moc je toto tvrzení pravdivé.

FIFA 11 vyjde tradičně v říjnu letoška a mimo Xbox 360 hráče potěší také majitele dalších konzolí a PC. Za zmínku stojí také iPhone či Nintendo DS verze hry.

Project Natal je Kinect

[anthraxCZ 14.06.10 09:54] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Včera proběhla zmiňovaná Natal Experience Party. Na ní byl ohlášen nový název pro takzvaný Project Natal (případně Wave). Nový název zní Kinect. Zcela subjektivně mohu říci, že nejen Project Natal, ale i Wave znělo daleko lépe. Ale teď už k dalším informacím. Bohužel nebyl ohlášen žádný pevný datum, ani oficiální ceny či to, zda bude Kinect dodáván současně s novou verzí Xbox 360. Spekuluje se však, že Kinect dostane dvě verze - ta dražší za doporučenou cenu 189$ a vydání proběhne v listopadu letoška. Leaknutý byla také nová konzole Xbox - obrázek naleznete zde. Podle nepotvrzených informací by měl mít zabudované Wifi adaptér a 250GB harddisk. Nová konzole je ale prozatím oficiálně nepotvrzenou spekulací.

Na prezentaci Kinect her bylo předvedeno nové dílo z dílen Lucasarts, které je vyvíjeno speciálně pro Kinect spolu s Microsoftem. Jedná se o další titul z oblíbené série Star Wars. Mezi další standardní hry patří Kinect Sports, kde si na vlastní kůži ozkoušíme například plážový volejbal, bowling, překážkový běh, hod oštěpem či fotbal. Samozřejmostí je podpora pro více hráčů skrze Xbox Live.

Kinectamal bude něco ve stylu Nintendodogs her. Budete se starat o svého virtuálního mazlíčka, budete ho trénovat, učit novým věcem, hrát si s ním, krmit ho a tak dále. Další odprezentovaná hra byla vytvářena ve spolupráci s MTV, držet se bude stylu Rock Bandu. Půjde o jakousi taneční hru. Podobným titulem bude Yoga Kinect, kde budete cvičit Yogu. Kinect také zahrne videochat, zajímavostí je ovládání menu skrze Kinect - ponoříte se do 3D tabulek a prostorových menu. Takto půjdou ovládat i další aplikace.

Při příležitosti Kinect Party byla také vydána dvě videa - zhlédnout je můžete na Youtube. První TV spot zde, a lifestyle video zde. Více se dozvíme na dnešní press konferenci Microsoftu v 19:00 hodin. Sledovat ji online můžete například na IGN či Gamespotu. Tady leaknuté video z eventu, ukazjící i Star Wars v akci!!

E3 2010: Shrnutí novinek

[anthraxCZ 13.06.10 23:45] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Co přinesly první odhady očekávaných událostí letošního ročníku E3 ? O čem se v případě Xbox 360 nejvíce mluví ? Pojďme si shrnout alespoň základní rumoury a potenciální novinky na zítřejší press konferenci Microsoftu, která začíná přesně v 19:00 hodin středoevropského (tedy našeho) času. Z nově ohlášených her dozajista sluší zmínit Dungeon Siege III a Red Faction s drsným podtitlem Armageddon. Pro mě daleko zajímavější je ohlášení Telltale Games, kteří ohlásili, že vlastní licenci filmů Jurský park a Návrat do budoucnosti. Žánr her je jasný: adventury. Obsah bude epizodický a vydávaný po jednotlivých sériích. U filmů ještě částečně zůstaneme - včera totiž došlo k naznačení pokračování filmového Mortal Kombat, dnes bylo ohlášeno také herní pokračování, které je plánováno na rok 2011.

Dále bylo ohlášeno třetí plnohodnotné pokračování série Rock Band 3, jehož hlavní novinkou bude pátý nástroj - klávesy. Z her, jejichž přítomnost byla na letošní E3 potvrzena, bych zmínil - Mafia II od 2k, od EA tradičně nové řady sportovních simulací - FIFA a NHL - a Crysis 2, Dead Space 2 či novinka Bulletstorm.

Ohledně samotného Xbox 360 se spekuluje hlavně o tom, že dostane tzv. rebranding, neboli změnu značky jako takové. Oficiální stránky Xbox 360 teasují velké překvapení. Na pozvánce Microsoftu na E3 se také píše, že na letošním eventu se dozvíme žhavé informace, a teď pozor, vztahující se k našemu regionu. Spekulací se vynořilo opravdu mnoho - bude to Mafie II pro Xbox 360 s českým dabingem ? Oficiální podpora českého regionu, české Xbox Live ? Spekulujte v komentářích, zítra budeme mít jasno.

První obrázek z River Rush

[anthraxCZ 13.06.10 18:26] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Možná vám titulek novinky, respektive název hry, moc neříká, ale již od zítřka pravděpodobně nebudeme skloňovat nic jiného než právě River Rush. A o co tedy jde ? Někteří z vás určitě zaregistrovali, že jde o jeden z vůbec prvních titulů pro takzvaný Project Natal, neboli zařízení, které umí s minimální prodlevou snímat váš pohyb před speciální kamerou a to v 3D prostoru. Na světlo světa se dostal premiérový obrázek z výše jmenované gamesy, který jako jeden z prvních ze čtyřech ohlášených Natal her protáhne naše těla, protože soudě dle screenshotu, půjde o adrenalinovou 3D casual skákačku. Zítra ve zhruba sedm hodin večer budeme moudřejší, kdo z vás se na Natal (neboli Wawe) Project těší ? A co vůbec od zítřejší konference Microsoftu očekáváte ? Hlasujte v anketě.

Mezi další oznámené hry patří Richocet, což bude již několikrát na videích zachycené kopání a chytání míče. Plus rozrážení kostek a srážení kuželek. Zajímavou vychytávkou této hry bude fakt, že kamera Natalu sama rozezná, kdo předstoupil před obrazovku, přiřadí mu jeho avatar a gamer profil. Living Statue bude velice specifickou záležitostí. Kamera vás bude v průběhu hry zaznamenávat jak zpíváte, tancujete a následně vám nabídne možnost předvéci se online přátelům. Poslední z doposud známých je Obstacle Course, kde se těšte na překážkové dráhy, uhýbání, krčení se a skákání.

Obnovujeme herní portál!

[Acro 17.10.71 17:24] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360To, co avizujeme již skoro rok, se konečně stává skutečností a realizační tým složený prozatím z dvou zkušených hráčů a adminů - anthraxCZ a Acro Czech - se bude snažit o znovunastolení standardu komunitních herních webů. Doufáme, že vás novinky a recenze ze světa Xbox 360 stále zajímají a že našemu webu dáte druhou šanci a zachováte nám přízeň. Abych nějakým způsobem přiblížil nejbližší dění na našem portálu. Relaunch týden zahajujeme recenzí na Alan Wake, pravděpodobně nejočekávanější hra pro Xbox 360 první poloviny letošního roku a Backbreaker, první titul od tvůrců Euphoria Enginu. Dále budeme recenzovat adrenalinové závody Split Second: Velocity a samozřejmě perfektní westernovku od Rockstaru Red Dead Redemption, která si v hodnocení vedla více než dobře.

Co se týče technických specifikací našeho webu, určitě jste již poznali, že používáme náš jak designem, tak redakčním systémem vytvořený web. Výhodou je, že jakékoli aplikace můžeme šít na míru přímo našemu webu a požadavkům našich uživatelů. Proto vítáme veškeré návrhy a kritiku! První novinky naleznete u hodnocení, které již není číselné, ale hvězdičkové. Systém hodnocení je celý nový, recenze se budeme snažit psát co možná nejvýstižnější a průměrně dlouhé, jednoduše user-friendly. Další výraznou novinkou je možnost hodnotit komentáře v novinkách. Prozatím si můžete vytvořit uživatelský účet bez další editace (na těch ale pracujeme) a přispívat pod novinky a do shoutboxu. Prozatím je bohužel drtivá většina připravovaných funkcí nedostupná.

Těšíme se na vás jako čtenáře, těšíme se na vaše reakce, komentáře a na vaše postřehy! Všechny tyto směřujte do komentářů této novinky. Děkujeme za návštěvu portálu a doufáme, že vás obsah našeho webu zaujme i pro další návštěvu.

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka