Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[clanek - - anthraxCZ]

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Má Microsoft exkluzivní dohodu s EA ohledně Xbox 720?

[anthraxCZ 28.02.13 09:38] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Herní průmysl se připravuje na tiskovou konferenci Microsoftu, kde by společnost měla po osmi letech představit novou konzoli. Podle nejnovějších spekulací vystoupí na jevišti také vydavatelský dům Electronic Arts s klíčovou exkluzivní smlouvou. Britský server CVG se od dvou důvěryhodných zdrojů dozvěděl, že Microsoft si zajistil partnerství s EA, které by mělo majitelům nového Xboxu přinést exkluzivní obsah. Je dost pravděpodobné, že dohoda se týká exkluzivního časového obsahu, protože na partnerství týkající se exkluzivních her pro Xbox 720 by Electronic Arts pravděpodobně vůbec nepřistoupila a navíc by Microsoft musel zaplatit velkou částku.

Jednalo by se tak o partnerství podobné s Activisionem, který vydává dodatečný obsah pro Call of Duty nejprve pro Xbox 360 verze hry a až po nějaké době ho zpřístupní majitelům ostatních verzí (PS3 a PC). Na nedávném PlayStation Meetingu, kde Sony odhalila svou next-gen konzoli, jsme se rovněž dozvěděli, že Sony se dohodla s Activisionem na klíčovém partnerství, který hráčům na PS4 nabídne exkluzivní obsah pro Destiny. Na akci byly také vydavatelské doby Ubisoft, Square Enix nebo Capcom, avšak EA se nezúčastnila.

Důvodem může být právě připravované partnerství s Microsoftem, které se podle jednoho zdroje má týkat Battlefieldu 4, zatímco druhý zdroj tvrdí, že dohoda bude mít něco dočinění s novou sci-fi střílečkou od Respawn Entertainment (ex-tvůrci Call of Duty z Infinity Ward). A to i přesto, že se Blake Jorgensen z EA nechal slyšet, že chtějí oznámení Battlefieldu 4 načasovat podle svého.

Závěrem rozhovoru pak řekl, že od dnešního dne až do E3 budeme vidět spoustu nových věcí. Jorgensen rovněž potvrdil, že se jim konzole PlayStation 4 zamlouvá a rozhodně ji budou podporovat, mj. na ni vyjde Battlefield 4. Závěrem připomeňme, že EA nedávno ukázala Battlefield 4 vybraný, zástupcům obchodního řetězce GameStop a ti byli z prezentace nadšeni.

Ať už je to jakkoliv, chytřejší bychom mohli být za pár týdnů, kdy má EA představit Battlefield 4. Konference Microsoftu s odhalením nového Xboxu se má podle nepotvrzených informací konat 26. dubna.

Zdroj, převzato z: zing.cz

Další teaser obrázek z Just Cause 3

[anthraxCZ 27.02.13 22:52] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Před pár týdny vývojáři z Avalanche Studios na Twitter účtu zveřejnili teaser obrázek, který připomínal sérii Just Cause. A jelikož je veřejným tajemstvím, že Avalanche pracují na třetím pokračování série, pravděpodobně šlo o obrázek právě z třetího dílu oblíbené open world akce. Jenže to není předmětem této novinky.

Tím je totiž další obrázek, který se tentokráte objevil na sociální síti Instagram. Obrázek, který na 99% pochází právě z Just Cause 3, můžete zhlédnout pod tímto odkazem. Mně osobně však vyvstává otázka - proč to Avalanche tají? Všichni to víme a hra z těchto obrázků nevypadá nijak zázračně, takže nač ty tajnosti?

Electronic Arts se vyjadřují k Playstation 4

[anthraxCZ 27.02.13 12:39] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Bylo docela překvapením, že se EA neobjevila na tiskové konferenci Sony, kde byla představena konzole Playstation 4. To ovšem neznamená, že by pro ni EA nevytvářela hry. Právě naopak. Ve vývoji jich má hned několik, a jak nyní řekl Blake Jorgensen, jsou z nové konzole nadšeni. „Řekl bych, že do E3 uvidíte několik her od nás. Jsme velmi nadšeni z Playstationu 4. Výkon konzole nám umožní dělat hodně věcí, které jsme předtím nemohli. Viděl jsem nový Battlefield, který je ohromující. Je prostě úžasné vidět, co dokáže fantazie herních vývojářů, když nejsou limitováni hardwarem,“ řekl Blake Jorgensen.

Je takovým veřejným tajemstvím, že pro Playstation 4 vzniká i nová FIFA a Need For Speed. V brzké době bychom se měli dozvědět více. EA se i vyjádřila k absenci na seznamu studií Sony a to sice ve smyslu, ze de o chybu na strane Sony.

Zdroj: konzolista.cz

Video z animace postav v The Witcher 3: Wild Hunt

[anthraxCZ 27.02.13 11:44] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Před několika dny nám vývojáři ze studia CD Projekt RED představili ledového obra, který se objeví v očekávaném akčním RPG Zaklínač 3: Divoký hon. Dnes v dalším deníčku odhalují nahrávání animací skrze motion capture, a následné jejich spojení s počítačovou postavou. Na video se můžete podívat níže v novince. Zaklínač 3: Divoký hon vyjde v příštím roce nejenom na PC, ale i Playstation 4.

Dá se očekávat, že se objeví i na novém Xboxu.

Zdroj: konzolista.cz

První obrázek z Assassins Creed Black Flags

[anthraxCZ 26.02.13 20:03] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Už zítra chystá společnost Ubisoft představit nový díl populární série Assassins Creed. Podle uniklých a dostupných informací by hra měla nést podtitul Black Flags a měla by mapovat osudy Edwarda Kenwaye v Karibiku. Co se ale nestalo, ještě před samotným odhalením dnes na internet unikl první obrázek.

Naleznete ho uvnitř této novinky!

Představení Xboxu 720 v dubnu letoška?

[anthraxCZ 22.02.13 14:37] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360V posledním měsíci se veškerá pozornost v herní branži otočila směrem k Sony, která před dvěma dny předvedla solidní show, ukázala potenciál konzole a především představila novou generaci her, které vypadají opravdu skvěle. Nesmíme však zapomínat na dalšího důležitého hráče na poli herních konzolí - Microsoft.

Ohledně nástupce Xboxu 360 je zatím ticho po pěšině, ale objevují se již informace, že Microsoft by měl Xbox 720 představit poprvé v dubnu letošního roku. Vyplývá to ze zpráv, které získal herní portál CVG od zaměstnanců Sony, vývojářů a dalších lidí z herní branže. Uvidíme, jestli se informace potvrdí a Microsoft konzoli opravdu představí v dubnu. Mně se to jeví jako reálný předpoklad.

Aktualizace: Microsoft si registroval doménu XboxEvent.

Watch Dogs v novém gameplay videu + vyjde i na PS4

[anthraxCZ 21.02.13 10:07] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360S velkým očekáváním jsem také čekal na představení Ubisoftu na včerejším Playstation Meetingu. Nakonec jsem se dočkal. Ubisoft totiž přispěchal s parádně vypadajícím a již oznámeným Watch Dogs, které ale znovu-ohlásil na konzole nové generace a ještě k tomu ukázal naprosto luxusní naháněčku přímo z hraní Watch Dogs na PS4.

Video si vychutnejte uvnitř této novinky. Watch Dogs podle všeho tak vyjde na Xbox 360, Playstation 3, Wii U a PC a teď nově i na Playstation 4. Dá se očekávat, že poctí i nový Xbox.

Že by vůbec první obrázek z Just Cause 3?

[anthraxCZ 13.02.13 21:46] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Spekulace o tom, že vývojáři z Avalanche Studios pracují na třetím pokračování jejich velmi populární a vydařené openworld série Just Cause, kolují herním mořem už nějaký ten pátek. Teď se ale zdá, že Just Cause 3 je opravdu ve fázi vývoje. Naznačuje to i obrázek, který dnes na Twitter poslal jeden z vývojářů Christofer Sundberg.

Obrázek naleznete uvnitř. Co myslíte - jde o obrázek z pokračování Just Cause série nebo jde o nový titul? Vedle spekulovaného Just Cause , se rovněž objevily zprávy o tom, že Avalanche Studios pracují na nové hře ze série Mad Max. Více se dozvíme snad již brzo oficiálním představením nového titulu Avalanche Studios.

EA skeptičtí ohledně zpětné kompatibility next-genu

[anthraxCZ 13.02.13 13:43] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Zpětná kompatibilita her představuje vždy u uvedení nových konzolí na trh stěžejní problém. Ze strany hráčů je vždy přání, aby si své hry ze staré konzole mohli zahrát i na té nové. Ne vždy je to ale vyslyšeno a především to není třeba ani technicky možné. Jaká situace tedy bude u nových konzolí - Plastationu 4 a Xboxu 720?

To vám se stoprocentní jistotou říci nemohu, ale dnes se k situaci vyjádřili zástupci Electronic Arts. A ti to vidí poměrně skepticky: "Nové konzole zřejmě nebudou zpětně kompatibilní. Nepočítáme s tím," řekl Blake Jorgensen, finanční ředitel EA. Na oficiální info si budeme muset ještě počkat, a to minimálně do 20. února.

Luminous Engine od Square ukazuje next-gen grafiku

[anthraxCZ 13.02.13 13:33] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360S nezadržitelně se blížícím ohlášení konzole Playstation 4 vás dozajista, jakožto hráče a tedy ty nejdůležitější, zajímá, jak budou vypadat nové hry. Jedním z vodítek, které by mělo leccos napovědět, je Luminous Engine od Square Enixu. Na Youtube se dnes objevily hned čtyři nová videa prezentující slibnou technologii.

Uvidíme, zda takto budou opravdové next-gen hry vypadat. Zdá se ale, že Square Enix s využitím právě Luminous Enginu počítá. Všechny čtyři videa můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Spolupracujeme

ikonka